Станете член и спестете до 50%!


Кликнете тук, за да се регистрирате

X
Резервирайте сега

Резервирай

Управление на резервация Резервирайте сега
x
Facilities

Facilities

Swiss-Belexpress Nilai offers a range of facilities and services to make your stay in Nilai cozy and enjoyable.

Hotel Facilities:
• Mini bar
• Satellite/cable TV
• Telephone
• Toiletries
• Coffee/tea maker
• Internet access – wireless
• Non smoking rooms
• Refrigerator