Станете член и спестете до 50%!


Кликнете тук, за да се регистрирате

X
Резервирайте сега

Резервирай

x

How far is the hotel from the downtown shopping areas?

A minute walk. The shopping area which is Mall Ciputra Jakarta is attached with Hotel Ciputra Jakarta.