Станете член и спестете до 50%!


Кликнете тук, за да се регистрирате

X
Резервирайте сега

Резервирай

x

How far is the hotel from the Beach?

Pantai Taman Impian Jaya Ancol approximately 7.5 KM or 20 minutes by car.